Back to top

Marihuana jako środek odchudzający

Marihuana jako środek odchudzający

Problem otyłości

Współcześnie ludzie mają coraz mniej czasu na aktywność fizyczną, spędzając tym samym większość swojego czasu w pozycji siedzącej. Duży dostęp do fast-foodów i barów szybkiej obsługi, komfort używania samochodów bądź stres również nie sprzyjają zachowaniu idealnej sylwetki. Problem otyłości lub nadwagi staje się coraz poważniejszy, skutkiem mogą być liczne, groźne choroby cywilizacyjne, przy czym sama istota problemu jest często bagatelizowana.

Czy marihuana może odchudzać?

Takie pytanie zostało postawione przed przeprowadzeniem badań na ten temat. Wykazały one, iż grupa osób regularnie stosująca marihuanę wykazała mniejszą nadwagę, mniejszy obwód w talii oraz niższe BMI. Osoby w tej grupie były przeważnie szczupłe. Eksperci uzasadnili, że marihuana działa uspokajająco na psychikę człowieka oraz likwiduje stres, który zwykle jest przyczyną sięgania po spore ilości niezdrowej żywności. Osoby stosujące konopię dodatkowo miały z rana niższy poziom insuliny oraz niższe stężenie szkodliwego cholesterolu LDL we krwi. Bardzo ważne jest jedynie aby pamiętać, że po zastosowaniu marihuany gwałtownie wzrasta apetyt, należy więc wcześniej przygotować niewielką ilość zdrowego jedzenia oraz pod żadnym pozorem nie zaspokajać głodu fast-foodami bądź słodyczami.

Dostępność marihuany

Marihuana jest legalna i powszechnie dostępna w postaci nasion, które kupuje się na sztuki. W formie nasion można ją bez obaw kolekcjonować oraz stosować nie narażając się na konsekwencje prawne. Stosowanie nasion konopi nie pociąga za sobą żadnego ryzyka, może natomiast bardzo korzystnie wpłynąć na zdrowie i sylwetkę. Metoda ta jest bezpieczna i naturalna.

taniesianie

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *