Zarejestruj się na Marcowe Odliczanie Kulinarne!

Posted on February 20, 2015 by Chiara Iacoviello. This entry was posted in Eating Well and tagged cooking challenge, uw cooking, uw food, uw nutrition, whole u food. Bookmark the permalink.

Wyzwanie fitness Dare to Do dobiegło końca, ale The Whole U nie skończyło jeszcze stawiać wyzwań.

Ponieważ marzec jest National Nutrition Month, przynosimy ci kolejną zdrową przygodę: March Culinary Countdown, czyli trzytygodniowe wyzwanie polegające na gotowaniu w domu. Począwszy od 6 marca, wyzywam Cię do oszczędzania pieniędzy i zdrowszego odżywiania poprzez robienie przynajmniej jednego domowego posiłku dziennie przez 21 dni. Może to być śniadanie, lunch lub kolacja - Ty decydujesz!

Nie martw się, nie musisz być profesjonalistą w kuchni, aby wziąć udział. W rzeczywistości, uczestnictwo może być tak proste, jak dodanie miodu i kilku jagód do porannego jogurtu lub zrobienie własnego dressingu do sałatki zamiast używania sklepowej wersji. A jeśli jesteś utalentowanym szefem kuchni, dołącz do nas i podziel się swoimi sekretami!

Oto jak to działa: Co tydzień będę wysyłać Wam propozycje przepisów i wskazówki dotyczące gotowania. Współpracujemy z szefem kuchni Klubu UW Jonem Maleyem i dietetykiem z UWMC Charlotte Furman, aby uzyskać ich ulubione pomysły na zdrowe domowe posiłki. Otrzymasz również wskazówki żywieniowe od Bena Atkinsona, menedżera ds. żywienia w Harborview Medical Center.

Dołącz do naszej grupy Eating Well na Facebooku, aby czerpać inspirację przez cały czas trwania wyzwania (grupa jest prywatna i może być oglądana tylko przez członków). Oprócz rozmów z innymi domowymi kucharzami i zamieszczania zdjęć swoich przepisów, będziesz mógł wziąć udział w konkursie "Co masz w lodówce?", w którym podzielisz się składnikami, które aktualnie masz w swojej kuchni, a szef kuchni Andrea (Executive Chef i General Manager, Local Point) opracuje dla Ciebie przepis!

Jeśli chodzi o nagrody, będziemy rozdawać 20 fartuchów Whole U każdego tygodnia. Zamieść swoje zdjęcia i filmy w grupie na Facebooku lub wyślij je na adres wholeu@uw.edu, aby mieć szansę na wygranie jednego z nich.

Wyzwanie trwa od piątku, 6 marca do piątku, 27 marca. Zarejestruj się tutaj i gotuj z nami przez cały marzec!

Chiara Iacoviello jest konsultantką ds. marketingu i wydarzeń w The Whole U oraz byłą właścicielką firmy kulinarnej i szefową kuchni w Andretti Winery w Napa w Kalifornii. Pochodzi z Włoch, a gotowania autentycznej kuchni włoskiej nauczyła się od swoich rodziców i dziadków.